Олександр Дарморос | Проект "Рани"
uk

Олександр Дарморос

051W98A5573_PS

Олександр Дарморос (30 років), з Хмельницької області, молодший лейтенант 8-го полку спеціального призначення, був важко поранений внаслідок вибуху протипіхотної міни під час виконання завдання в Луганській області 25 березня 2016 р. Олександр повністю втратив зір, ліву ногу довелося ампутувати до коліна. Він сподівається, що в майбутньому зір може частково повернутися. Олександр – одружений, має двох доньок. До війни ремонтував банкомати і працював на сімейній фермі. Томашівка, 26 травня 2016 р.146W98A5434_PS“На праве око я дуже надіюся, можливо, не зараз, а через рік-три, впевнений, що мені його вилікують. Але я не буду лежати. Вже багато чого мені пропонують робити, якщо не буде зору – і масажистом можу піти, і в поліції в кол-центрі на дзвінки відповідати, і ведучим на радіо. Поки що треба вилікуватись, але вже пропонують роботу, і це додає наснаги і настрою”.

050W98A5409_PSБрайлівський алфавіт – система рельєфно-точкової писемності, зручної для сприйняття на дотик незрячими та людьми з вадами зору. 

W98A5334_PS“Зараз ми на людях, нам всі телефонують, провідують. Я йому кажу: “Сашо, справжнє життя розпочнеться тоді, коли ми приїдемо додому і коли ми будемо втрьох – я, ти і дитина. Тоді ми вповні відчуємо зміни, що з нами сталися”, – каже Олена, дружина Олександра.

Фізіотерапевт у Київському військовому госпіталі працює з Олександром Дарморосом (30 років), з Хмельницької області, 8-го полку спеціального призначення. Поруч – дружина Олена. 

W98A4134_PSОлександр і Олена усміхаються, реагуючи на перші кроки Олександра з використанням протезу для ноги, виготовленим в Ортотех-сервісі на Подолі в Києві.