Артем Кравченко | Проект "Рани"
uk

Артем Кравченко

05W98A8900_PScopy

«Наша незалежність далася нам без крові. Я знав, що рано чи пізно буде такий збройний конфлікт і будуть жертви. Рано чи пізно це мало відбутися… І от зараз ми народжуємося як нація, як потужна сильна європейська країна».

Артем Кравченко (24 роки) з Верховцево Дніпропетровської області працює на комп’ютері, готуючись до виборів у Верховну Раду як кандидат-мажоритарник. У нього численні вогнепальні поранення і він проходить лікування у Дніпропетровському опіковому центрі. Близько двох місяців Артем провів на Майдані під час Революції Гідності, а в липні 2014 року пішов добровольцем у батальйон «Дніпро-1».

Артема поранили під час евакуації з Іловайська по так званому зеленому коридору. Через великі втрати крові та біль він не міг іти, тому більше ніж 8 годин повз майже 3 км до найближчого села: «Пити дуже хотілося, вночі я взагалі пив свою сечу, не витримував вже. Доліз до крайнього двору і перше, що я почав шукати, – це воду. Заліз до свиней, почав пити в них воду, а вони почали мене кусати за те, що я п’ю воду з їхнього корита». Дніпропетровськ, 9 вересня 2014 р.